به وب سایت پدرام موسوی خوش آمدید.
طراحی سایت و سئو سایت

طراحی لوگو حرفه ای شیراز طراحی نماد تجاری

طراحی لوگو و نماد تجاری در شیراز
طراحی لوگو و نماد تجاری در شیراز
طراحی لوگو حرفه ای شیراز و یا طراحی نماد تجاری بخش مهم برند شما است ما در طراحی لوگو در کنار شما هستیم.
لوگو یا نماد تجاری چست

لوگو یا نماد تجاری چست ؟

کافی است به اطراف خود نگاه کنیم خواهیم دید که ده ها لوگوی مختلف هستند که در اطراف ما وجود دارد، لوگوها روی تصمیم گیری ما تاثیر می گذارند و خیلی وقت‌ها ارزش یک برند یا شرکت را نشان می دهند مخصوصاً این موضوع برای لوگوهای شناخته شده بیشتر نمایان است.
لوگوها همان ترکیب عکس و متن می باشند البته می تواند بصورت عکس و متن تنها نیز باشند و ترکیب این دو نباشند. برخی نماد تجاری آنقدر قدرتمند هستند که موجب می شوند در ذهن افراد قرار گیرند زیرا لوگوها بصورت نماد بصری برای نمایش کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف اصلی لوگو یا نماد تجاری چیست

هدف اصلی لوگو یا نماد تجاری چیست ؟

ازمهمترین اهداف اصلی طراحی لوگو نماد سازی برای هویت و اسم یک برند می باشد، طراحی لوگو پروسه ایجاد لوگو می باشد اما برندینگ پروسه و فرایند معرفی کالا به بازار، حال اگر بنای برندینگ را معرفی لوگو بگذاریم لوگو محصول هر جایی که باشد به مخاطبین خود پیام تبلیغاتی می فرستد و برند شما را تبلیغ می کند ، در واقع می توانیم بگوییم لوگو و برندینگ می توانند در کنار هم باشند و همدیگر را برای معرفی هرچه بیشتر محصول پوشش دهند.

سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو یا نماد تجاری

برای سفارش طراحی لوگو و مشاوره طراحی نماد تجاری کافی است از طریق  واتس آپ با ما پیام دهید و یا به صورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

درباره ما

سلام و درود

من پدرام موسوی هستم فارغ التحصیل رشته نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد شیراز.

چیزی حدود به 10 سال سابقه فعالیت در زمینه برنامه نویسی موبایل و ساخت وب سایت برپایه پی اچ پی و وردپرس دارم.به زبان های برنامه نویسی جاوا،پی اچ پی،دارت تسلط دارم و با دیتابیس های مای اسکیوال، اس کیو ال سرور و اوراکل و اس کیولایت کار کردم.

من تمام علم و دانشی که دارم را برای کمک به شما در اختیارتان قرار خواهم داد.

موفق و پیروزباشید.

آخرین مقالات

تمامی حقوق این قالب متعلق به پدرام موسوی می باشد.