به وب سایت پدرام موسوی خوش آمدید.
طراحی سایت و سئو سایت

مهاجرت به استرالیا

برای اطلاعات از شرایط مهاجرت به استرالیا و دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید وارد سایت بشید اطلاعات خود را ثبت کنید.2022

مهاجرت

مهاجرت به استرالیا

امتیازات مهاجرت به استرالیا

کوچکترین قاره واقع در نیمکره جنوبی و ششمین کشور پهناور جهان استرالیا  است که جزو کشورهای مشترک المنافع با بریتانیا می­باشد، در میان کشورهای غربی استرالیا و کانادا دارای بیشترین میزان پذیرش مهاجران هستند. برای مهاجرت به این کشور روش‌های مختلفی از جمله تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی وجود دارد و بر اساس مقیاس هایی همچون زبان، تحصیلات و سن در «سیستم امتیازبندی» اداره مهاجرت، می‌توان ویزای این کشور را گرفت.

امتیازات مهاجرت به استرالیا 

 • ۱– بهره‌مندی از رفاه مالی و درآمد بالا
 • ۲- استانداردهای بالای نظام آموزشی
 • ۳- پوشش درمانی گسترده دولتی
 • ۴- ثبات اقتصادی و داشتن امنیت شغلی
 • ۵- فرهنگ مهاجرپذیر و عدم وجود روحیه نژادپرستی
 • ۶- برخورداری از مناظر طبیعی و پوشش جانوری متنوع
 • ۷- امکان سفر بدون ویزا به سایر کشورها
 • ۸- امنیت بالا
انواع روش‌های مهاجرت به استرالیا

انواع روش‌های مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا روش‌های متنوعی وجود دارد که هر فرد با توجه به توانمندی‌های خود می‌تواند به سراغ یکی از آنها برود، در ادامه قصد داریم به تمامی روش‌ها و راه های مهاجرت از طریق آنها بپردازیم.

انواع روش‌های مهاجرت به استرالیا

 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت خانوادگی
 • مهاجرت پناهندگی
میزان رضایت مهاجران از استرالیا

میزان رضایت مهاجران از استرالیا

 

بالاترین آمار و میزان رضایت مهاجران از استرالیا در زمینه شغلی می­باشد. میزان رضایت شغلی و درآمدزایی در کشور استرالیا حدود 94 درصد است. در این کشور اقتصاد قوی باعث شده که حتی در دوره‌های رکود جهانی هم آسیب بزرگی به مردم این کشور وارد نشود همچنین نرخ بیکاری در کشور استرالیا بسیار کم می­باشد این دلیل باعث شده این کشور همیشه با کمبود نیروی کار مواجه باشد. کیفیت بالای زندگی در این کشور، آب و هوای خوب و آلودگی بسیار کم، رضایت مهاجرت به استرالیا را افزایش داده است.

۱- رضایت مهاجران در زمینه آموزشی بیش از ۹۸ درصد است، در این کشور از جدیدترین سیستم‌های آموزشی استفاده می‌شود. کشور استرالیا بزرگترین بازار صادرات و همینطور خدمات را در سال ۲۰۱۶ به خود اختصاص داده است که رقم قابل قبولی است.

۲- افرادی که ثبت شرکت در استرالیا را انتخاب کرده‌اند اغلب از رضایت بالایی برخوردار هستند، این در حالی است که مهاجرت از طریق un استرالیا رضایت کمی به همراه دارد.

۳- تنوع فرهنگی در این کشور زیاد است، این اتفاق باعث شده افراد به فرهنگ‌های مختلف احترام بگذارند، همین موضوع دلیل دیگری برای افزایش میزان رضایتمندی در بین مهاجران است. مردم کشور استرالیا سبک زندگی بسیار جالبی دارند، این افراد بسیار آرام هستند و به دور از تنش‌های عصبی زندگی می‌کنند از این روی نرخ ارتکاب جرم در کشور استرالیا بسیار پایین است.

درصد مهاجرپذیری استرالیا

درصد مهاجرپذیری استرالیا

 

تا سال ۲۰۱۹ بیش از ۷/۵ میلیون نفر مهاجر در این کشور زندگی می‌کردند، که این اندازه نسبت به سال ۲۰۱۸، ۲۹/۷٪ بالاتر رفته است. ایرانی ها درصد زیادی از مهاجران این کشور را به خود اختصاص داده‌اند، که این آمار نشان می‌دهد شرایط زندگی در استرالیا باب میل ایرانیان است.

 

بیشترین مهاجران‌ به استرالیا از کدام کشورها هستند؟

 

کشور انگلیس با ۹۷۶۰۰۰ نفر همچنان به عنوان اولین کشور که بیشترین آمار مهاجر به استرالیا را دارد به حساب می‌آید، گرچه در بین سال‌های ۲۰۱۲-۲۰۱۶ تقریبا ۱ میلیون کاهش داشته.

کشور چین با ۶۷۷۰۰۰ نفر مهاجر در سال ۲۰۱۷ در رتبه دوم قرار دارد که این رقم از سال ۲۰۰۲ تاکنون در حال افزایش است.

کشور هند با ۶۶۰۰۰۰ نفر مهاجر در رتبه سوم قرار دارد.

کشور سریلانکا با ۱۴۰۰۰۰ نفر در رتبه دهم قرار دارد که این رقم در حال افزایش است.

blank

شرایط اخذ پاسپورت استرالیا

 

اگر قصد مهاجرت به استرالیا و اخذ پاسپورت این کشور را دارید باید از جدیدترین قوانین مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۲۰ با خبر باشید. اداره مهاجرت استرالیا اعلام کرده است که روند اخذ شهروندی این کشور سختگیرانه‌تر از قبل شده است و متقاضی باید به‌طور دقیق به اثبات برساند که با قوانین مدنی این کشور مشکلی نخواهد داشت .

افرادی که موفق به دریافت اقامت دائمی کشور استرالیا شده اند باید ۵ سال از اقامتشان گذشته باشد تا برای گرفتن پاسپورت این کشور اقدام کنند.

در آزمونی که برای اخذ شهروندی این کشور برگزار می‌شود وضعیت مذهب، وضعیت احترام به حقوق برابر زن و مرد و همین طور تسلط زبان فرد متقاضی سنجیده می­شود. آزمون زبان در سه بخش خواندن، نوشتن و گوش دادن فرد را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

افرادی که ۳ سال پشت سر هم در آزمون شهروندی این کشور مردود شده‌اند باید ۲ سال صبر کنند و سپس برای آزمون مجدد اقدام کنند.

لازم به ذکر است که اگر شما در طول زندگی در کشور استرالیا سوابق کیفری داشته باشید شانس بسیار پایینی در اخذ پاسپورت این کشور خواهید داشت.

درباره ما

سلام و درود

من پدرام موسوی هستم فارغ التحصیل رشته نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد شیراز.

چیزی حدود به 10 سال سابقه فعالیت در زمینه برنامه نویسی موبایل و ساخت وب سایت برپایه پی اچ پی و وردپرس دارم.به زبان های برنامه نویسی جاوا،پی اچ پی،دارت تسلط دارم و با دیتابیس های مای اسکیوال، اس کیو ال سرور و اوراکل و اس کیولایت کار کردم.

من تمام علم و دانشی که دارم را برای کمک به شما در اختیارتان قرار خواهم داد.

موفق و پیروزباشید.

آخرین مقالات

تمامی حقوق این قالب متعلق به پدرام موسوی می باشد.