به وب سایت پدرام موسوی خوش آمدید.
طراحی سایت و سئو سایت

برنامه نویس اندروید

برنامه نویس اندروید
سیدپدرام موسوی مدیر وب سایت
پدرام موسوی هستم برنامه نویس اندروید من از سال 1396 برنامه نویس اندروید بودن را با زبان جاوا شروع کردم در اوایل برنامه نویس اندروید بودنم با محیط اکلیپس برنامه اندروید می نوشتم و با همگیر شدن اندروید استودیو برنامه های خودم را به محیط اندروید استودیو انتقال دادم. برنامه نویس اندروید بودن را بسیار دوست دارم چرا که تمام نیازهای خودم و دیگران را می توانم رفع کنم. خلاصه برنامه نویس اندروید بودن یک دنیای وسیع هست که هر قدر جلوتر برویم متوجه می شویم ته ندارد.

تخصص برنامه نویس اندروید

مسلط به سخت افزار

برنامه نویس اندروید باید به خوبی بتواند با سخت افزار موبایل از طریق برنامه نویسی ارتباط برقرار کند و اطلاعات مورد نیاز را واکشی کند.

مسلط به معماری توسعه نرم ازفزار در اندروید

برنامه نویس اندروید باید به خوبی یکی از معماری تولید نرم افزار ( mvc - mvp - mvvm ) را بشناسد و توانایی پیاده سازی را داشته باشد تا یک برنامه نویس اندروید باشد.

مسلط به ایجاد ارتباط با سرور

برنامه نویس اندروید باید به خوبی بتواند با سرور ارتباط برقرار کند و اطلاعات مورد نظر را از سرور دریافت و یا به سرور ارسال کند.

مسلط به ساخت رابط کاربری

برنامه نویس اندروید باید به خوبی بتواند رابط کاربری نرم افزار را در محیط اندروید استودیو و به زبان XmL پیاده سازی کند.

مسلط به پیاده سازی الگوریتم

برنامه نویس اندروید باید به خوبی به پیاده سازی الگوریتم ها در قالب اندروید مسلط باشد تا بتواند برنامه اندروید بهینه از نظر کد نویسی ایجاد کند.

مسلط به ایجاد ارتباط با API

برنامه نویس اندروید باید به خوبی بتواند با API های سرویس دهنده های پنل پیامک ، بانک و... ارتباط بگیرد و نیازهای پروژه را رفع کند.

درباره ما

سلام و درود

من پدرام موسوی هستم فارغ التحصیل رشته نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد شیراز.

چیزی حدود به 10 سال سابقه فعالیت در زمینه برنامه نویسی موبایل و ساخت وب سایت برپایه پی اچ پی و وردپرس دارم.به زبان های برنامه نویسی جاوا،پی اچ پی،دارت تسلط دارم و با دیتابیس های مای اسکیوال، اس کیو ال سرور و اوراکل و اس کیولایت کار کردم.

من تمام علم و دانشی که دارم را برای کمک به شما در اختیارتان قرار خواهم داد.

موفق و پیروزباشید.

آخرین مقالات

تمامی حقوق این قالب متعلق به پدرام موسوی می باشد.